Blog

Dünyadaki her şeyin bir sebebi vardır. Her bitki bir hastalığı tedavi etmek için büyür ve her insan, bir görevle yaratılmıştır.

Merak Ettikleriniz

Peyzaj ve bahçe bakım ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sorduğunuz bu sorular alanında uzman Peyzaj Mimarı tarafından cevaplanmaktadır.

Soru Ekle    Sayfa   1  -   2  -   3  -   4  -   5  -   6  -   7  -   8  -   9  

deniz

  
2013-05-23 19:26:50

Soru: merhaba bundan iki sene once cok iyi tanidigin cicekciden filamingo ciceginin kokulerinden aldim yani daha dogrusu yavrularindan birtanesini aldim bir sure yapraklari acmaya basladi ama daha sonra yapraklari nedense kahverngi oldu yani yandi ama hala cicek vermedi cam kenarinda tutuyoruz ama hic bir gelisme yok uzerinde sadece bir tane yaprak var suanda sizce ne yapmaliyiz simdiden ilginiz icin tesekkurler.

Yanıt: yavru bitkiyi saksıya diktikten yakın bir zaman sonra saksı değiştirdiniz mi?yavru bitkiye aşırı su ve/veya gübre verdiniz mi? yavru bitkiyi diktiğiniz saksıyı direkt yakıcı güneşin altına mı koydunuz? yavru bitkiyi gelişigüzel ve yanlış biçimde ilaçladınız mı? sulama suyu olarak musluk suyu mu kullandınız? eğer bunlardan herhangi birini veya birkaçını yaptıysanız, bitkinizdeki anlattığınız sorunları görmeniz olası...yapılan yanlışı düzeltmek ve bitkiyi bir süre kendi haline bırakmak, sorunu çözecektir.saygılar....


Soru Ekle    Sayfa   1  -   2  -   3  -   4  -   5  -   6  -   7  -   8  -   9